Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Altany

Altana 3x3 Altana 3x3
Producent: STODREWEK
Cena: 3 000,00 zł (netto: 2 439,02 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Carport 2,6x5 Carport 2,6x5
Producent: STODREWEK
Cena: 3 200,00 zł (netto: 2 601,63 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wiatka 3x6 Wiatka 3x6
Producent: STODREWEK
Cena: 5 300,00 zł (netto: 4 308,94 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Zadaszenie 5,4x3,8 Zadaszenie 5,4x3,8
Producent: STODREWEK
Cena: 6 800,00 zł (netto: 5 528,46 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Altany z drewna są wyjątkowymi konstrukcjami o otwartej lub częściowo zamkniętej przestrzeni, zwykle umieszczonymi na świeżym powietrzu. Są popularne jako miejsce do wypoczynku, relaksu oraz spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Możliwości wykorzystania specjalnej wiatki z drewna zatem nie brakuje - wystarczy tylko trochę wyobraźni oraz kreatywności, aby urządzić przytulne miejsce do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu.

Dostępne w naszej ofercie propozycje cieszą się ogromnym zainteresowaniem nawet najbardziej wymagających klientów, co doskonale widać na przykładzie licznych pozytywnych opinii. W tej kategorii zebrano najlepsze wiaty z drewna, spełniające istotne normy związane z jakością i bezpieczeństwem takich konstrukcji.

Altany ogrodowe prefabrykowane w atrakcyjnej cenie

Altana prefabrykowana to rodzaj altany, która jest w całości lub częściowo wykonana z prefabrykowanych elementów. Oznacza to, że komponenty są produkowane w fabryce lub warsztacie, a następnie transportowane na miejsce docelowe, gdzie zostają zmontowane i złożone zgodnie z projektem.

Oferujemy szeroki wybór takich produktów, ponieważ wiemy, jak wiele zalet posiadają. Dzięki temu, że komponenty są już wcześniej przygotowane w fabryce, proces montażu na miejscu jest znacznie szybszy i efektywniejszy w porównaniu do tradycyjnych konstrukcji. To oszczędza czas i koszty związane z budową altany.

Zalety wyboru altany z drewna

Należy podkreślić, że elementy prefabrykowane są wytwarzane w weryfikowanych warunkach, co pozwala na lepszą kontrolę jakości. Dzięki temu można mieć pewność, że komponenty są odpowiednio wykonane i spełniają określone standardy.

Altany prefabrykowane z naszej oferty powstają z drewna impregnowanego, które cechuje się trwałością i odpornością na szkodliwe działanie warunków zewnętrznych. Odpowiednie przygotowanie wszystkich elementów sprawia, że konstrukcji nie zagrażają deszcz, promienie słoneczne oraz inne czynniki atmosferyczne.

Carport - wiaty cieszące się pozytywnymi opiniami użytkowników

Wiaty carport, nazywane również zadaszeniami dla samochodów, to konstrukcje zaprojektowane do ochrony aut przed warunkami atmosferycznymi, takimi jak deszcz, śnieg, grad czy słońce. W przeciwieństwie do tradycyjnych garaży tego typu rozwiązania nie mają zamkniętych ścian, a jedynie dach i słupy go podtrzymujące. Uproszczona konstrukcja stanowi jednak doskonałą alternatywę dla całkowitego braku garażowania, a więc pozostawiania samochodu pod gołym niebem.

Dlaczego warto zdecydować się na rozwiązanie w postaci carportu? Wiata tego typu zapewnia skuteczną osłonę nad samochodem, chroniąc go przed nagrzewaniem się na słońcu, opadami atmosferycznymi oraz spadającymi z drzew liśćmi lub gałęziami. W przypadku pozostawiania auta pod taką wiatą zachowana jest swobodna cyrkulacja powietrza, co może być korzystne dla pojazdu. Co więcej, parkowanie w takim miejscu cechuje się prostotą, ponieważ nie trzeba obawiać się o przetarcie samochodu o ścianę garażu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl