Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Dostępne w naszej ofercie wiertła do betonu to specjalne końcówki przeznaczone do wiercenia w wylewce, cegle, kamieniu i innych twardych materiałach. Zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić wydajne, a zarazem precyzyjne tworzenie otworów w twardym podłożu.

Kierując się opiniami oraz zapotrzebowaniem nawet najbardziej wymagających klientów, nieustannie doskonalimy ofertę, stawiając jedynie na wysokiej jakości rozwiązania. W tej kategorii znalazły się sprawdzone wiertła do betonu SDS, które wyróżniają się świetną specyfikacją techniczną.

Profesjonalne wiertła do betonu - odpowiedni kształt

Funkcjonalne wiertła SDS do betonu mają ostrze wykonane z wytrzymałych materiałów, jak węglik spiekany lub wolframu.Oba są bardzo twarde, a zarazem odporne na ścieranie, co umożliwia efektywne wiercenie w twardych powierzchniach.

Ostrze wiertła do betonu ma również charakterystyczny kształt. Chodzi tutaj szczególnie o zaostrzoną końcówkę, ułatwiającą penetrację materiału. Istotne są również specjalne żłobienia, które pomagają w usuwaniu wytworzonego pyłu i zapewniają lepszą chłodzenie w trakcie pracy. Wiertła do betonu SDS wyróżniają się obecnością charakterystycznego cylindrycznego trzpienia o określonej średnicy - pasuje on do uchwytu wiertarki.

Dostępne w naszej ofercie produkty wykonano w różnych rozmiarach. Jest to kluczowe z perspektywy osoby na co dzień korzystającej z wiertarki, ponieważ poprzez dobór wiertła można określić średnicę powstałego otworu.

Nowoczesne wiertła do betonu, kamienia, cegły

Wiertła do betonu SDS-Plus zostały opracowane w celu zapewnienia szybkiego i efektywnego tworzenia otworów w twardych materiałach, takich jak beton, cegła i kamień. SDS-Plus to standardowy rodzaj uchwytu, który umożliwia szybkie i bezpieczne mocowanie wiertarce udarowej.

Wiertła SDS-Plus mają cylindryczny trzpień z dwoma rowkami po bokach oraz wypustką pośrodku. Dzięki takiej konstrukcji elementy można bardzo szybko i łatwo zmieniać bez konieczności każdorazowego używania dodatkowych narzędzi.

 Wiertła SDS-Plus również są dostępne w wielu rozmiarach i długościach, tak aby każdy mógł znaleźć część odpowiednią dla rodzaju zadania, które ma zostać zrealizowane. Nowoczesne akcesoria tego typu są szczególnie przydatne podczas wykonywania prac budowlanych, takich jak ciągnięcie instalacji elektrycznej, montaż elementów betonowych, wiercenie otworów i wiele innych. Zapewniamy przystępne ceny oraz duży wybór różnorodnych produktów przeznaczonych dla fachowców.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl